Orkan Szczyrzycz 0:2 Sklanik Kamionka Wielka

Bramki: 1:0 Skrzyński 12', 2:0 Smęda (rzut karny) 28', 3:0 Górak 75'

Żółte kartki: Wiszniewski - Sikora, Smęda, Kaczmarczyk

Sędziował: S. Wiśniowski (Tarnów)

Radłovia: Kania - Pająk, Padło, Kuta, Bieryt - Nykiel (73' Klich), Pawlik (46' Wiśniewski), Koziński (46' Kowalik), Magiera (60' Wiszniewski) - Plebanek (80' Łoboda), Gąsowski

Rylovia: Czaja - Zawada (60' Kaczmarczyk), Łucarz , Stawarz, Musiał - Wojewoda, Sikora, Smęda (80' Wilk), Skowron (67' Górak), Skrzyński - Krupa (80' Wojnicki)

Rylovia pomimo kłopotów zdrowotnych swoich zawodników wygrała pewnie z Radłovią aplikując im trzy bramki.  W pierwszej połowie Radłovia nie zagroziła poważnie bramce strzeżonej przez Czaje. Pierwsza bramka padła za sprawą Alberta Skrzyńskiego, który wykorzystał rzut wolny z okolicy 18 metra podyktowany za faul na Wojewodzie.  Na 2:0 podwyższył Smęda wykorzystując jedenastkę podyktowaną za faul obrońcy na Albercie Skrzyńskim. W drugiej połowie zawodnicy z Rylowej strzelili tylko jedną bramkę, pomimo iż stworzyli kilka dogodnych sytuacji. Bramkę na 3:0 zdobył Robert Górak który wykorzystał podanie Karola Krupy i strzelił z okolica pola karnego obok bramkarza Radłovii.