CanPack Okocimski Brzesko 2:2 GKS Drwinia
Orkan Szczyrzycz 0:2 Sklanik Kamionka Wielka

Rylovia Rylowa – Okocimski KS II Brzesko 1:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Jakub Baran 5', 1:1 Tomasz Wojewoda 7'

Sędziował: Łukasz Kozioł (bardzo dobrze)

Rylovia: Karol Baran – Norbert Ostrowski, Krystian Hebda, Piotr Stawarz, Michał Motylski – Dawid Gofron, Arkadiusz Ostrowski (89 Dawid Piątek), Jakub Łucarz (76 Maciej Bieniek), Tomasz Wojewoda (32 Albert Cieśla), Dawid Smęda - Albert Skrzyński.

Okocimski II: Karol Jurkiewicz – Konrad Kołodziej, Tomasz Florek, Arkadiusz Goryczka, Andrzej Ryglowski – Jakub Baran, Krzysztof Sikora, Tomasz Gałka, Michał Zydroń, Szymon Kołodziej (76 Konrad Słowik) – Dawid Lizak.

Mecz mógł się wyśmienicie rozpocząć dla Rylovii, gdyż już w pierwszej minucie oko w oko z bramkarzem Okocimskiego stanął Wojewoda, jednak jego strzał obronił Jurkiewicz. Niewykorzystana sytuacja zemściła się na zawodnikach Rylovii. W 5 minucie meczu Gałka zagrał do Jakuba Barana, który po przyjęciu piłki na 8 metrze strzelił nie do obrony i Karol Baran musiał „pogratulować” bramki swojemu bratu.  Jeszcze na dobre nie opadły emocję po bramce dla Okocimskiego, a już było 1:1 za sprawą Tomasza Wojewody, który tym razem strzelił obok bramkarza Okocimskiego. W późniejszych minutach meczu więcej z gry mieli zawodnicy z Rylowej, którzy skrzydłami próbowali zagrozić bramce Okocimskiego. Swoje szanse nie wykorzystał Cieśla, Gofron oraz dwukrotnie Skrzyński. Druga połowa to już wyrównany pojedynek i oba zespoły próbowały długimi podaniami przedostać się pod bramkę przeciwnika. Żadnej z drużyn nie udało się strzelić zwycięskiej bramki i mecz zakończył się wynikiem 1:1. Zawodnicy z Rylowej stworzyli sobie więcej sytuacji do strzelenia bramki i to oni mogą czuć niedosyt po końcowym gwizdku sędziego.