Orkan Szczyrzycz 0:2 Sklanik Kamionka Wielka

Bramki: 1:0 Kural 11’, 1:1 Wojewoda 45’, 1:2 Gofron  76’, 1:3 Wojnicki 84’

Żółte kartki: Wolnik, Gurgul - Ostrowski N., Ostrowski A.

Sędziował: Łukasz Kozioł (Tarnów)

Orzeł: Urbański – K. Ogar, M. Gurgul, Kural (77’ Bojdo), Wolnik – Greń, B. Hebda, Gicala (85’ Zdeb), Chrapusta – Rylewicz, Kumorek (69’ Ślusarczyk)

Rylovia: Baran - Ostrowski N., Hebda, Stawarz, Gargul (80’ Kania) – Gofron, Ostrowski A. (75’ Kaczmarczyk), Smęda, Wojewoda,  Łucarz (75’ Wojnicki) - Skrzyński (85' Rzepka)

Pierwsza połowa była wyrównanym widowiskiem, jednak oba zespoły grały zachowawczo. W 6 minucie meczu idealną okazję do strzelenia bramki miał Łucarz, jednak w ostatniej chwili obrońca Orła uprzedził Kubę wybijając piłkę na rzut rożny. W 11 minucie meczu Kural przejął źle wybitą piłkę przez Karola Barana i strzelił z 16 metrów nie do obrony.  W późniejszych minutach meczu gra toczyła się w środkowej strefie boiska.  Rylovia miała dwie sytuację do strzelenia bramki, jednak Smęda i Gofron nie potrafili ich wykorzystać. Orzeł w pierwszej połowie stwarzał zagrożenia po stałych fragmentach gry. Kiedy wydawało się że pierwsza połowa zakończy się prowadzeniem Orła, Norbert Ostrowski zagrał do Tomasza Wojewody, który strzałem z narożnika pola karnego zdobywa wyrównującą bramkę.

W drugiej połowie z minuty na minutę Rylovia zaczęła atakować ze zdwojoną siłą, a zawodnicy Orła opadali z sił. W 76 minucie Tomasz Wojewoda zagrał idealnie do Dawida Gofrona, który trafił z 8 metrów w okienko bramki strzeżonej przez Urbańskiego. Zawodnicy Orła po stracie drugiej bramki praktycznie nie stworzyli żadnej sytuacji do strzelenia bramki. W 84 minucie meczu Dawid Gofron przejął piłkę na swojej połowie i rozpoczął swój rajd mijając zawodników z Dębna niczym tyczki. Kiedy wydawało się że Dawid wyjdzie sam na sam z Urbańskim, stoper z Dębna nieprzepisowo powstrzymał go i sędzia włożył gwizdek do ust i miał już odgwizdać faul. Piłka jednak trafiła do Oskara Wojnickiego i sędzia zastosował przywilej. Oskar precyzyjnym uderzeniem tuż przy słupku ustalił wynik meczu na 3:1. Oskar mógł zdobyć wcześniej bramkę, jednak bramkarz Orła zdołał złapać piłkę na linii bramkowej.

Rylovia odniosła zasłużone zwycięstwo i  pnie się w górę tabeli.