Barciczanka Barcice 1:4 Watra Białka Tatrzańska
CanPack Okocimski Brzesko 2:2 GKS Drwinia
Orkan Szczyrzycz 0:2 Sklanik Kamionka Wielka

Aktualności

Remis z Pogórzem

• autor: sianiek, 2014-09-22 13:43

POGÓRZE GWOŹDZIEC – RYLOVIA II RYLOWA 2:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Kijak 39’, 0:2 Kijak 48’, 1:2 Macheta 70’ (rzut karny), 2:2 Macheta 85’

Żółte kartki: Kijak

POGÓRZE: Mazgaj – Wąs, Brzęk M., Rzepa, Kural – Mazgaj S. (77’ Sady), Brzęk P. (70’ Czchowski), Bieniek, Tokarczyk Jak.(65’ Jurczyk) – Tokarczyk Jac. (82’ Gajda), Macheta

RYLOVIA: Handzlik - Kukiełka (80' Piątek T.), Kądziołka, Giza, Zawada - Kijak (70' Cieśla)- Białek, Rzepka (73' Kita), Gargul - Gofron , Piątek D. (55' Kania)

Rylovia w tym meczu była drużyną lepszą, jednak nie zawsze lepszy wygrywa. Po ostatnim gwizdku zawodnicy Rylovii mogli sobie pluć w brodę, gdyż prowadząc 2:0 dali sobie w końcowych minutach meczu wbić dwie bramki i zawodnicy Pogórze zdołali uratować jeden punkt.

Pierwsza bramka padła w 39'  Piątek zgrywa głową do Kijaka, który na raty zdobył bramkę dającą prowadzenie Rylovii.

Druga bramka również była autorstwem Kijaka, który wykorzystuje podanie kolegi z drużyny w 48 minucie meczu z 10 m zdobywa drugą bramkę.

W 70 minucie meczu sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. Handzlik wyczuł intencję Machety, jednak strzał był zbyt silny i piłka ugrzęzła w siatce.

W 85 minucie bramkę wyrównującą zdobył Macheta, który dostaję idealne podanie i z 10 metrów strzela nie do obrony

Była to pierwsza strata punktowa zawodników Rylovii.