Barciczanka Barcice 1:4 Watra Białka Tatrzańska
CanPack Okocimski Brzesko 2:2 GKS Drwinia
Orkan Szczyrzycz 0:2 Sklanik Kamionka Wielka

Aktualności

Zwycięstwo w Wielką Sobotę

• autor: sianiek, 2014-04-22 11:45

LKS RYLOVIA RYLOWA – BARCICZANKA BARCICE 2:1 (0:0)

Zła passa porażek została przerwana. Rylovia po raz pierwszy od niepamiętnych czasów wygrała mecz rozgrywany w Wielką Sobotę.

Rylovia pokonała na własnym boisku 2:1 zespół z Barcic, który w ostatnich trzech meczach zdobył 9 punktów.

Bramki: 1:0 Szewczyk 48’, 2:0 Szewczyk 51’, 2:1 Tarasek 70’

Żółte kartki:  Motylski, Stachowicz, Pietrzak, Handzlik, Strona - Wiktor, Baran, Zawiślan, Lupa, K. Tokarczyk x2

Czerwone kartki: D. Tokarczyk 90+2(uderzenie rywala), K. Tokarczyk 90+4(w konsekwencji dwóch żółtych)

Rylovia: Baran Karol - Stachowicz Józef (60' Baran Jakub), Stawarz Piotr, Strona Patryk, Motylski Michał (70' Pietrzak Krystian) - Ostrowski Norbert, Handzlik Marek, Ostrowski Arkadiusz, Smęda Dawid - Ślęczka Konrad (89' Kaczmarczyk Maciej), Szewczyk Dawid (55' Skrzyński Albert)

Barciczanka: Bieniek - Wiktor, Kandyfer, Baran, Zawiślan - Krupa, Chochołowski (86' Lupa), K. Tokarczyk, Tarasek (86' D. Tokarczyk), Nowak - Janik (52' Maślejak)

Szczegóły po otwarciu newsa!!!

Pierwszą akcje przeprowadzili gospodarze, rajd Norberta Ostrowskiego powstrzymał faulem obrońca gości. Do dośrodkowanej piłki w pole karne z rzutu wolnego nikt z zawodników Rylowej nie dobiegł i obrońcy gości wybili piłkę w bezpieczną strefę. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem i obie drużyny w tej części meczu stworzyły sobie po jednej sytuacji do strzelenia bramki. W drugiej połowie padły  trzy bramki. Pierwsza bramka padła w 48 minucie, po rzucie rożnym bitym przez Motylskiego piłka trafiła do Szewczyka, który lewą nogą strzelił pod poprzeczkę, piłka po drodze odbiła się od obrońcy i zmyliła bramkarza. Drugą bramkę strzelił również Szewczyk. W 51 minucie Stachowicz podciągnął prawą stroną, zagrał mocno wzdłuż bramki, a zamykający akcję Szewczyk dopełnił formalności. Zawodnicy z Rylowej mogli pójść za ciosem i zdobyć kolejne bramki, jednak nie zdołali wykorzystać swoich sytuacji.   Barciczanka zdobyła bramkę w 70 minucie. Do piłki wrzuconej z rzutu rożnego w pole karne najwyżej wyskoczył napastnik gości i precyzyjnym strzałem głową pokonał Karola Barana.  Rylovia w ostatnich minutach została zepchnięta do głębokiej defensywy, jednak zawodnicy z Barcic nie zdołali strzelić wyrównującej bramki i pierwsza wygrana Rylovii w rundzie wiosennej stała się faktem.