KS TYMBARK – LKS RYLOVIA RYLOWA 3:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Strona 49’, 1:1 Naściszewski 60’, 2:1 Wikar 76’, 3:1 Kurek 79’

Żółte kartki: Urbański, K. Boczoń x2 – Motylski

Czerwona kartka: K. Boczoń 78’ ( w konsekwencji dwóch żółtych)

Sędziował: Z. Siemiński (Tarnów)

KS Tymbark: Zawada – Porębski, S. Boczoń, Olejarz, D. Kurczab – Zasadni (15 K. Boczoń), Majeran (84 Ryś) Wikar, Urbański – Naściszewski (87 Koza), Kurek (81 Hochoł)

RYLOVIA: Baran K. - Gargul, Stawarz, Strona, Motylski - Baran J., Smęda, Ślęczka, Pietrzak (84’ Piątek), Kaczmarczyk (78’ Skrzyński) - Handzlik M.

Szczegóły po otwarciu newsa!!!

Nie udał się wyjazd do Tymbarku, Rylovia pomimo że strzeliła pierwszą bramkę w tym spotkaniu, przegrała mecz 3:1. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Zawodnicy Rylovii jak i Tymbarku mieli swoje okazję w tej części spotkania, jednak ich nie wykorzystali. Najlepsze okazję dla drużyny Rylovii mieli Pietrzak oraz Handzlik, jednak ich strzały nie znalazły drogi do bramki. Druga połowa rozpoczęła się wyśmienicie dla Rylovii. W 49 minucie Patryk Strona zdecydował się na strzał z rzutu wolnego i piłka po jego uderzeniu odbija się od słupka i wpada obok bezradnego bramkarza. Tymbark mógł odpowiedzieć bardzo szybko, jednak strzał zawodnika Tymbarku z rzutu wolnego Karol Baran wybił na rzut rożny. Rylovia miała dwie doskonałe sytuacje na do podwyższenie wyniku, jednak Handzlik źle podał pod bramką gospodarzy, natomiast Ślęczka został w ostatniej chwili zablokowany. Tymbark wyrównał po bramce Naściszewskiego, który nie zmarnował sytuacji sam na sam z Karolem Baranem. W 76 minucie zrobiło się 2:1 dla Tymbarku, kiedy Wikar zdecydował się na strzał z 16 metrów i piłka wylądowała pod poprzeczką bramki strzeżonej przez Karola. W 79 minucie było już 3:1 Kurek stanął oko w oko z Karolem i nie dał mu szans na skuteczną obronę. W końcowych minutach meczu wynik spotkania próbowali strzałami zmienić Stawarz, Ślęczka oraz Gargul, jednak piłka po ich uderzeniach nie chciała wpaść do bramki.